Leerhuis: Reformatoren over Jezus

Voor het eerst is er binnen de Protestantse gemeente Hilversum voor een centraal jaarthema gekozen: 'Rondom Jezus'. Er is onder andere een leerhuis georganiseerd door ds. J. Zeilstra en onze wijkpredikant ds. Moehn met de titel: 'vier facetten van de Diamant-reformatoren over Jezus'.

Hetzelfde leerhuis wordt ’s morgens om 10.00 uur en ’s avonds om 20.00 uur gehouden, afwisselend in de Regenboogkerk en de Grote Kerk. Leden uit alle wijkgemeenten zijn welkom en de toegang is gratis.

 

 

  • 24 september Regenboogkerk: Jezus als profeet
  • 15 oktober Grote Kerk: Jezus als martelaar
  • 5 november Regenboogkerk: Jezus als priester
  • 19 november Grote Kerk: Jezus als koning

meer informatie: ds. W. Moehn, 035 - 533 87 23 / predikant@grotekerkhilversum.nl

meer informatie over het jaarthema: www.rondomjezus.nl