Kerkagenda op de app

Er is een begin gemaakt met het beter scheiden van informatie voor 

  • de leden van onze wijkgemeente
  • de zoekers en overige belangstellenden

De website zal meer en meer de plek worden waar relevante berichten voor mensen van buiten onze wijkgemeente te vinden zijn.

Gedetailleerde informatie vanuit de kringen en verenigingen en berichtgeving van organisatorische of pastorale aard is vooral interessant voor de eigen gemeenteleden. Deze berichten zullen steeds meer alleen via de app CHRCH (ook vindbaar via internet: http://mijn.grotekerkhilversum.nl) worden gedeeld, en niet meer via de website.

Daarom is vanaf nu onze kerkagenda niet meer te vinden op de website, maar alleen nog op de app. Iedereen die activiteiten inplant heeft inmiddels toegang gekregen tot het systeem waar deze agenda kan worden bijgewerkt. Mist u een activiteit in de agenda of hebt u toegang nodig om een agendapunt toe te voegen, laat het weten. 

Maria den Toom, 06 - 52 000 392 / webmaster@grotekerkhilversum.nl
Miranda Hoff, 06 - 42 426 206 / communicatie@grotekerkhilversum.nl