Enquête communicatie in de kerk

In onze kerk wordt er veel met elkaar gecommuniceerd. De vraag is alleen: hoe willen de leden zelf alle informatie ontvangen en waarover wil men lezen?

Binnen wijkgemeente Centrum en ook met en door de andere wijkgemeenten van de PgH worden op verschillende manieren berichten uitgewisseld. Zo blijven we op de hoogte van wat er reilt en zeilt. In onze wijk hebben we afkondigingen, nieuwsbrieven, de app CHRCH, sociale media en een website. De Protestantse gemeente heeft een eigen website en Kerkbrink.

De PgH-werkgroep Communicatie heeft een enquête opgesteld die online kan worden ingevuld.

* * * Klik hier door naar de enquête * * *

en laat weten wat jouw wensen zijn als het over kerkelijke communicatie gaat. Zo kunnen we de berichtgeving nog beter afstemmen op de wensen van de leden.

Namens de werkgroep Communicatie,
Miranda Hoff